Pożyczka online czy offline?

Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, Imieniny: Danieli, Joanny, Franciszka
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Pieniądze

2015-10-30

Pożyczka online czy offline?

Jedne istnieją na rynku już od dłuższego czasu, drugie zaś do niedawna były całkowitą nowością. Jedne są postrzegane jako te bezpieczniejsze, drugie jako wygodniejsze. Co zatem decyduje o wyborze pożyczki online lub offline?

Pożyczka online - bez wychodzenia z domu

Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że nie da się otrzymać pożyczki bez opuszczania własnego mieszkania czy biura. W dobie Internetu, gdzie praktycznie wszystkie usługi są już dostępne online, również o pożyczkę możemy starać się, wysyłając stosowny formularz. Tak działają pożyczki pozabankowe ratalne w ekredycik, które świetnie wpisują się w trend urządzeń mobilnych – tabletów, smartfonów, oraz w potrzebę bycia praktycznie cały czas online. Mając w zasięgu ręki telefon, dowód tożsamości oraz dostęp do Internetu można w bardzo krótkim czasie podnieść poziom swoich finansów na tyle, aby zaspokoić aktualną potrzebę lub pokryć nieprzewidziany wydatek. Wysłać odpowiedni formularz można o każdej porze dnia, przez całą dobę . Jest to niezwykle wygodne szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu odwiedzić placówki instytucji finansowej w jej godzinach pracy. W ten sposób możemy otrzymać szybkie wsparcie finansowe. W przypadku ekredycik.pl pożyczki można rozłożyć na dogodne raty, np.: na 12, 18, 24 lub 30 miesięcy, w zależności od wysokości kredytu. Bezsprzecznie pożyczki pozabankowe online cieszą się coraz większym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na szybkość i wygodę działania.

Spotkanie twarzą w twarz bezpieczniejsze?

Pomimo, że to pożyczki online w ostatnim czasie zyskały na znaczeniu, to z tych sprzedawanych w tradycyjnym kanale nadal korzysta bardzo szerokie grono. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że są one uważane za te bezpieczniejsze. Klienci wolą spotkać się z pożyczkodawcą, porozmawiać i w ten sposób wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa, pożyczki online podlegają odpowiednim uregulowaniom prawnym i nie ma możliwości, że padniemy ofiarą oszustwa. Warto zapoznać się z zasadami udzielania wsparcia finansowego, np.: regulamin pożyczek na ekredycik.pl jasno przedstawia profil osoby, która może ubiegać się o pożyczkę. Nie może być to osoba, która posiada negatywną historię kredytową w BIK, KRD, BIG InfoMonitor, musi mieć stałe źródło dochodu, PESEL, stałe miejsce zamieszkania oraz powinna być w wieku od 25 lat do 80 lat.

Pożyczka z obsługą domową

Pożyczka z obsługą domową to opcja, która, jak każda inna ma swoje wady i zalety. Pożyczki sprzedawane są w trybie offline, to konsultant umawia się z nami w wyznaczonym przez nas miejscu. Przyjeżdża, przedstawia ofertę i pomaga wybrać tę najkorzystniejszą dla nas. To również on jest odpowiedzialny za pojawienie się u nas w domu, bądź innym miejscu, aby co miesiąc lub co tydzień odebrać ratę pożyczki. Trzeba jednak liczyć się z tym, że taka obsługa związana jest z wyższymi kosztami.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (4)

AutorWypowiedź

Magdalena

2016-04-29 11:52:39

Oczywistym jest że pozyczka online jest popularniejsza-nikomu się nie musisz spowiadać dlaczego jak po co i kiedy. Szybko, anonimowo:) Ja polecam nową porównywarkę chwilówek http://lowcachwilowek.pl/ -można tam znaleźć tylko wiarygodne i bezpieczne oferty.

Karolina B.

2016-07-30 10:15:10

Ja wolę zaciągać pożyczki przez internet bo mogę sobie porównać różne oferty i wybrać tą, która moim zdaniem będzie najkorzystniejsza dla mnie. Już dwu krotnie skorzystałam z oferty pożyczki pozabankowe na raty zamieszczonej na stronie http://www.get-money.pl/chwilowki i jestem zadowolona z dużego wyboru i z obsługi online. Bo to szybko, bezpiecznie i anonimowo.

Mateusz

2017-08-02 12:47:08

Przed podjęciem decyzji o wzięciu szybkiej pożyczki online warto sprawdzić najnowsze rankingi oraz opinie o pożyczkodawcach. Polecam nową porównywarkę http://pozyczkibeztajemnic.pl/ - szczegółowe opisy oraz opinie o firmach pożyczkowych, a także najnowsze rankingi zawsze aktualne informacje.

Szymon

2017-10-13 15:59:45

Z perspektywy czasu pożyczki internetowe wydają się być bezkonkurencyjne. Łatwość wnioskowania z dowolnego miejsca z dostępem do internetu przeważa nad fatygowaniem się do firmy pożyczkowej. Niezmienną pozostaje też szybkość, dzięki czemu w kilkadziesiąt minut możemy otrzymać pieniądze na konto. http://chwilowkizadarmo.pl/chwilowki-internetowe/gdzie-szybka-pozyczka-podpowiadamy/ Niezaprzeczalne walory znajdziemy też w ofertach firm, które pożyczają za darmo. Należy tylko być zdyscyplinowanym i spłacić pożyczone środki na czas.
Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.